We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Tr​ä​nap​ä​ev

by Pässa Rixx

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.
    Purchasable with gift card

      name your price

     

about

Sain Pässa Rixxilt täna olulise kirja! ✉️

Jouujouu striits2tnaidi mees, taa ta taada taada, ei kõva lugu oli rsk, m2letan küll omal ajal sai krõbistatud ja ringi sõidetud, lapats põhjas ja suppar v2ristas nii et naised jooksid t2naval bemmile j2rgi, a see selleks, mul v2ike palve ka tra ega ma niisama ei kirjuta

Kas sa uudist kuulsid juba?? tra Valdis on tagasi, 20 aastat oli kadunud rsk!!!! Teeme ühe kõva peo varsti, viinad v2rgid.. Tead, üks teine teema ka, mul juhtus ilge pe**e!! Olen vahepeal kõvasti mussi tegemist harjutanud ja pidin oma uue tümakaga 1. aprillil välja tulema AGA tead, tra mul hetkel igast laenudega on asjad p2ris vihaseks köetud ja r2iged intressid peal, igasugu krdi Antsud k2ivad koertega akna all lõugamas ja 2ffardamas. Faking v***pead raisk, pumbatakse maa alt ja maa pealt. Mind on võlavanglas julmalt nurka surutud ja vebaalselt tõmmatakse kannaga n2kku igast ilmakaarest. Hetkel andsin oma tuunitud bemu ka Jarmo k2tte hoiule, mul seal uued võimud ja supakad sees, loodan et ta hoiab h2sti mu pilli ja kuskil parklas vilinat ei lase, see oleks küll v***us keiss, niigi plekki v2he - ei tahaks reffide alla j2lle taguma hakata. Krdi arvutitesse ja telosse ka sisse h2kitud ja kontosid kaaperdama hakatud, naabripiffi teloga pr22lt saan sulle kirjutada. Vajan su abi vana t2namees, sul j2lgijaid ja kuulajaid ka rohkem - ole hea ja jaga mu uut lugu oma kanalites - mu arust tuli p2ris tummine pauk - ma ise siin mitu p2eva üleval olnud ja litib küll! Loo nimeks panin Tr2nap2ev - mulle meeldib, pohhui mis teised arvavad. See on mu t2itsa esimene produ ja minu arust sai p2ris p**is kõva teema, tundub et naabritele ka meeldib. Võid enda setti ka sisse panna siis vb kunagi hakkab mulle ka r2medalt plekki peale viskama ja saab pasa kaelast.

J22n sulle t2iega sisse, kindlalt burksid viinad õlled, vb saab Evega ka diilile, saad aru küll mees ;) taai rsk, ma pean minekut tegema. tuus teema ikka. a hoia kõva ja küta ikka karvastele lõuga nagu vanasti.

P2ssa Rixx

NB! Tulnukas 2 alates tänasest kinodes üle Eesti.
Film ja lugu on keelatud alla 14 aastastele.

credits

released April 1, 2024

license

all rights reserved

tags

about

Planeet Tallinn, Estonia

contact / help

Contact Planeet

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this track or account

If you like Tränapäev, you may also like: